Coupe

Coupe

Coupe jest to określenie, które stosowane jest do aut o konstrukcji typowo sportowej. Jest to pojazd dwudrzwiowy, który cechuje się bardzo elegancką linią. Jego bryła zaprojektowana została przede wszystkim w oparciu o hatchbacka, czasem także za podstawę uznaje się sedana. Auto tego rodzaju odznacza się głównie bardzo wydajnym i silnym motorem napędzającym.

Coupe re stosowane jest do aut podejrzane na: carsenc.com

W porównaniu z hatchbackiem jednakże coupe to cacko motoryzacyjne, które cechuje się całkiem innym profilem sylwetki. Szyba z tyłu jest znacznie bardziej płaska. Tylna szyba oraz pokrywa bagażnika tworzą natomiast przestrzeń identyczną jak w liftbacku.

Coupe nie jest zdecydowanie autem o charakterze rodzinnym, za to okazuje się bardzo dobrym i funkcjonalnym autem dla singli oraz ludzi zamożnych, lubiących szybkie i solidne maszyny oraz sportowe wersje pojazdów.

http://www.justynaczowicka.pl/fotografia-dziecieca-krakow

To wizytówka każdego fana motoryzacji w najlepszym http://najlepszeubezpieczenieoc.pl/najlepsze-ubezpieczenie-oc-ac/ wydaniu, symbol dobrego gustu i wyraz obowiązujących trendów.

 

Coupe hatchbackiem jednakże coupe to cacko podejrzane na: c1.staticflickr.com
autor: