Auto z odzysku

Auto z odzysku

Kiedy kupujesz auto z odzysku, pierwsza kwestia na jaką powinieneś zwrócić szczególną uwagę to to czy wszystko w tym pojeździe działa tak, jak należy. Bez sprawdzenia samochodu również od środka, nie ma mowy o tym, żeby dokonywać jakichkolwiek transakcji, bo przecież jest to mało rozsądne i niekiedy wiąże się z wydawaniem pieniędzy w przysłowiowe błoto.

By nie kupować kota w

worku, ale sprawdzony i dobrze jeżdżący pojazd, warto byłoby umówić się ze sprzedającym na spotkanie, w trakcie którego będziesz miał sposobność przede wszystkim właściwego przetestowania pojazdu.

Na taką wizytę dobrze, abyś zjawił się przykładowo z kimś obeznanym w dziedzinie szeroko rozumianej motoryzacji.

Tym kimś może być chociażby mechanik czy nawet miłośnik maszyn czterokołowych, którzy doradzą nam czy pojazd nie jest feralny, powiedzą w jakim stanie technicznym jest na chwilę obecną, czy jest coś co pasowałoby zrobić, wymienić a także czy ten konkretny wóz opłaca się w ogóle nabyć i za taką cenę, jakiej żąda od nas dotychczasowy właściciel.

Jak głosi popularne powiedzenie – chytry dwa razy traci a strzeżonego Pan Bóg strzeże, więc na wszelki wypadek lepiej jest się ubezpieczyć.

 

autor: