SUV

SUV

Mix auta terenowego oraz eleganckiej limuzyny to SUV – niesamowicie trendy pojazd, którego przedstawicielami są między innymi Mercedes klasy M, BMW X3 czy X5 bądź X6. Wyznacznikiem tej kategorii wozów okazuje się z reguły napęd 4×4, który pozwala na wytrzymałość auta na jazdę po różnorodnym podłożu.

Ponadto jest to także wóz wyróżniający się swego rodzaju prześwitem czyli dystansem między nawierzchnią oraz podwoziem. Ze względu na zbliżoną konstrukcję do pojazdów terenowych, ten model nadaje się znakomicie do wypraw ekstremalnych.

Ponadto okazuje się typem niesamowicie komfortowym nie tylko przy szaleństwach rajdowych, ale również w codziennej jeździe w większym gronie. Jest to samochód bardzo bezpieczny.

http://www.telefonarium.pl/cennik-napraw-telefonow-lg-wroclaw
SUV eleganckiej limuzyny podejrzane na: assets.mbusa.com

Minusem jest z kolei trudność ze znalezieniem wolnego miejsca do parkowania dla takiego wozu, co wynika w głównej mierze z tego względu, iż SUV-y są bardzo pokaźne rozmiarowo. Ciężko nimi także wygodnie zaparkować i przecisnąć się w korkach.

Nie jest to auto szczególnie „zgrabne”, ale „gabarytowe”. SUV wyróżnia się niestety bardzo dużymi kosztami jego eksploatacji, dość wysokimi kwotami należnymi za sam pojazd a także jego ewentualną naprawę.

SUV jego eksploatacji, dość podejrzane na: c1.staticflickr.com

To model polecany ludziom, którzy mają szczególne zamiłowanie do maszyn terenowych oraz bardziej zamożnych zmotoryzowanych.

 

SUV Ponadto jest to także

podejrzane na: c4.staticflickr.com
autor: denarte.pl – dentysta sopot